10 Euro Paykasa Kart

10 Euro Paykasa kart al, sıkça tercih edilen Paykasa kart türlerinden bir tanesidir. Çoğu kişi Paykasa kart alırken düşük miktarlı olanları tercih eder. Düşük limitli Paykasa kartların kendine göre avantajları vardır.

10 Euro Paykasa kart aldığınızda ödeme yapmakta zorlandığınız yüksek miktarlar ödemeniz gerekmez ve kartınız kaybolsa da pin kodunuzun çalınsa da limit düşük olduğundan büyük bir kaybınız olmaz. İsterseniz birkaç adet 10 Euro Paykasa kart alabileceğiniz gibi daha yüksek limitli Paykasa kartları da tercih edebilirsiniz.

10 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

10 Euro Paykasa kart en düşük limitli Paykasa kart alternatifidir. 10 Euro ön ödemeli Paykasa kartı satın almak için değişen kurla birlikte farklılık göstermekle birlikte 80-85 TL civarında para ödemeniz gerekmektedir. Paykasa kart fiyatları kur fiyatlarında ciddi iniş çıkışlar olduğunda değişiklik gösterebilir.

10 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

10 Euro ön ödemeli Paykasa kartı satın almak için ödeme yöntemlerinden kendinize uygun olanı tercih edebilir. Ödeme miktarı düşük olduğundan sistemde anlaşma varsa mobil ödemeyle bile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, havale, EFT ya da ATM’den işlem seçeneklerinden biriyle de ödemelerinizi yapmanız mümkün. Paykasa kart ödemelerinde firmanın sunduğu bir taksitlendirme çalışması yok ama kredi kartıyla yapılan ödemelerde bankanız kampanya sunmuşsa Paykasa’ya yaptığınız ödemeyi taksitlendirebilirsiniz.

10 Euro Paykasa Kart Nerede Kullanılır?

Paykasa kartlar genellikle Bitcoin alımlarında tercih edilmektedir. Bunun yanında yasal olarak faaliyet gösteren birçok bahis sitesinde de Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme yöntemleri sayfasında Paykasa’yı görüyorsanız; sitede Paykasa kart geçerlidir ama bazı sitelerde sembol olarak yer almasa da ödeme aşamasına geldiğinizde Paykasa alternatifini görebilirsiniz.

10 Euro Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Kartı satın alma işlemini tamamladıktan sonra size verilen kart pin kodunu kesinlikle kaybetmemeniz gerekir. Limit bittiğinde pin kodunuz da kullanılmaz olacaktır ve yeni kart satın almanız gerekir. Sipariş işlemini tamamlayıp ödeme sayfasına geldiğinizde Paykasa kartı seçerek 10 Euro Paykasa kart alarak paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Bu aşamada sadece size verilen pin kodunu girmeniz yeterlidir. Diğer kişisel bilgileriniz, banka bilgileriniz olmadan ödeme işlemini saniyeler içinde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.