20 Euro Paykasa Kart

20 Euro Paykasa kart al, Paykasa ön ödemeli, sanal bir karttır ve online ödemelerde kullanılmaktadır. Paykasa kartın içinde farklı tutarları olan birçok çeşidi vardır. İçinde 20 Euro olan Paykasa kart da bu çeşitlerden bir tanesidir.

İçinde 20 Euro bulunan karttan 20 Euro değerinde harcama yapabiliyorsunuz. Ardından içindeki tutar tükendiğinde yeni bir kart almanız gerekiyor. 20 Euro Paykasa kart alırken üstündeki pin kodunu limitiniz tükenene kadar kullanabilirsiniz.

20 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

20 Euro Paykasa kartın ücreti Euro değişikliğine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. 20 Euro Paykasa kartın ücreti 155 TL ile 170 TL arasında değişiklik gösterir. 20 Euro Paykasa kart satın alırken ödeme yapmadan önce ücreti net olarak almaya dikkat etmelisiniz.

20 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

20 Euro Paykasa kartı ve diğer tutarlardaki Paykasa kartları birçok ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz. Havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme gibi yöntemlerden kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

20 Euro Paykasa Kart Nerede Kullanılır?

Paykasa ödeme yönteminin anlaşmalı olduğu birçok internet sitesinde Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Anlaşmalı web siteleri, firma web sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Her zaman alışveriş yaptığınız sitede Paykasa sembolünü görüyorsanız da 20 Euro değerindeki Paykasa kartı kullanabilirsiniz.