200 Euro Paykasa Kart

200 Euro Paykasa Kart al, Paykasa kart farklı tutarlarda limitleri olan, ön ödemeli ve sanat kattır. Paykasa kartı birçok farklı yoldan satın alabilirsiniz. 200 Euro limitli Paykasa kartı satın almak için kartın ücretini ödemeniz gerekmektedir.

200 Euro Paykasa kartın üstünde kartı kullanmanızı sağlayacak, güvenlik pin kodu vardır. Bu pin kodunu kimseyle paylaşmamanızın güvenliğiniz için oldukça önemli. Pin kodu ile kimlik bilgisi girmeden alışveriş yapılabildiğinden; bu kodu güvenli saklamalısınız. Özellikle içindeki miktar fazla olduğunda kartınızın güvenliği konusunda daha özenli olmalısınız.

200 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

İçinde 200 Euro bulunan Paykasa kartın ücreti piyasaya göre farklılaşmaktadır. 200 Euro Paykasa kartı 1400-1500 TL arasında bir tutara satın alabilirsiniz. Kartın ücretinin en güncel halini net olarak öğrenmeden ödeme işlemini yapmanız gerekmektedir. 200 Euro bitene kadar aynı pin koduyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

200 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

200 Euro Paykasa kartı satın almak için ödeme kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Paykasa kartı almak için kredi kartı, havale, EFT, mobil ödeme gibi alternatifleriniz var. Miktar yüksek olduğundan mobil ödemede sorun olabilir. Bu nedenle diğer ödeme yöntemlerini tercih etmenizde fayda var.

200 Euro Paykasa Kart Nerede Kullanılır?

Paykasa kartların limiti fark etmeksizin kullanım alanları aynıdır. Paykasa firmasının anlaşmalı olduğu her web sitesinde, her limitteki Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında Paykasa sembolü olan bütün sitelerde Paykasa online ödeme sistemi geçerlidir.