25 Euro Paykasa Kart

25 Euro Paykasa kart al, içinde kullanabileceğiniz 25 Euro bulunduğu anlamına gelir. 25 Euro değerinde harcamayı yaptıktan sonra yeniden Paykasa kart satın almanız gerekecektir.

25 Euro Paykasa kartınızın üstünde yer alan pin kodunu limitinizin bitene kadar kullanabilirsiniz. Limitiniz tükendikten sonra farklı limitli ya da yine 25 Euro değerindeki Paykasa ön ödemeli kartlarından satın alabilirsiniz.

25 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

25 Euro Paykasa kartın ücretinin güncel halini öğrendikten sonra para yatırma işleminizi yapmalısınız. 25 Euro Paykasa kartın satın alma değeri 190-200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Paykasa kart ücretlerinde değişiklik olduğunda güncel fiyatları bildirmektedir.

25 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

25 Euro Paykasa Kartı almak için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil ödeme, havale, EFT, ATM’den para yatırma gibi ödeme yöntemlerini de değerlendirebilirsiniz. 25 Euro Paykasa kartın bedelini TL olarak ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Kesinti olmaması adına havale yöntemini kullanabilirsiniz.

25 Euro Paykasa Kart Nerede Kullanılır?

Paykasa kartların değerleri fark etmeksizin hepsi anlaşmalı web sitelerde yapılan ödeme işlemlerinde kullanılabilir. Paykasa anlaşmalı olduğu web siteleri her geçen gün artırdığından tercih ettiğiniz alışveriş sitesini anlaşmalı siteler içinde görebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri temsilcilerine site ismiyle talepte bulunabilirsiniz.