Astropay

Astropay nedir? güvenilir midir, para çekme işlemi nasıl yapılır, Astropay kartları satın alma işlemi nasıl yapılır, Astropay kart fiyatı nedir, ön ödemeli online ödeme sistemidir.

Astropay, internetten güvenle ödemeleriniz için kullanabileceğiniz ön ödemeli sistemdir. Astropay firmasının resmi sitesinden, bayi ya da satış noktalarından alabileceğiniz Astropay kartları, online ödemelerinizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Çevrimiçi alışveriş ya da ödemelerinizi artık daha güvenli yapmak istiyor ve karşı tarafa kredi kartı gibi bilgiler vermek istemiyorsanız Astropay kartı ile bu işlemleri yapabilirsiniz. Astropay limitleri arasında dilediğiniz kart seçenekleri ile tek sefer kullanımlık sanal kredi kartına sahip olacaksınız. Bu sayede güvenle online alışveriş gibi fırsatların yanı sıra suistimal eden kötü niyetli insanlardan da uzak durmuş olacaksınız.

Astropay kartları satın alacağınız zaman güvenilir Astropay sitesinden aldığınıza emin olmalısınız. Tescilli Astropay bayi sitelerinden satın alırsanız daha güvenli işlem yapacağınız gibi uygun fiyat olarak sitemizden yararlanabilirsiniz. Alacağınız Astropay kartınız normal kredi kartı gibi bilgilere sahiptir. Tek farkı ise tek sefer kullanacağınız gibi özel bilgilerinizi içermediğinden dolayı karşı taraf her hangi bilginize ulaşamayacaktır. Astropay kartının üzerinden son kullanma tarihi, CVV kodu ve 16 haneli kart numarası mevcuttur. İnternetten ödeme yaparken de kred kartıyla öder gibi bu bilgileri kullanarak limitiniz bitene kadar kullanabilirsiniz. Astropay canlı destek hizmetinden talep edebileceğiniz bu kart hakkında dilediğiniz kartları talep edebilir, ödemenizi de kolaylıkla Astropay anlaşmalı bankalar üzerinden yapabilirsiniz.

Astropay limitleri arasında 10 $’dan başlayarak 500 $’a kadar çıkabilmektedir. Astropay para yatırma seçeneğiyle yatırım yapmanızın yanı sıra online oyunlardan kazandığınız paraları da güvenle Astropay para çekme işlemiyle de çekebilirsiniz. Astropay ile alışveriş yapabilir, online oyunlarda oynayabilir ya da Bitcoin gibi kripto para da alabilirsiniz. Online ödemelerinizi güvenli hale getiren Astropay, birçok konuda hizmet sunarken kullanıcılarına güvenilir işlem yapma fırsatı sunan nadir ön ödemeli sistemlerden bir tanesidir.