Astropay Al

Astropay kartı al, Online ödeme hizmeti sunan Astropay sistemini kullanabilmek için firmanın ön ödemeli sanal kartından edinmeniz gerekmektedir. Astropay kartı satın almak için farklı ödeme yöntemlerinden kendinize uygun olanı tercih ederek ödemenizi gerçekleştirebilir; birkaç dakika içinde Astropay kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kartı satın alabilmek için öncelikle siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlarsanız kartınızı satın alabilir; güncel kampanyalardan daha hızlı haberdar olabilirsiniz. Üye olmak için sizden istene birkaç bilgiyi girmeniz yeterli olacaktır. Kayıt yaparken sizden herhangi bir ücret talep edilmediği gibi dilerseniz o anda kart satın almak zorunda da değilsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Astropay kart satın al bölümüne gelerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kart siparişlerinizi sistemden, Whatsapttan, canlı destekten ve müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra Astropay kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sipariş oluştururken ne kadar limitli kart istediğinizi belirtirseniz; temsilciler size ödemeniz gereken net miktarı ülke para biriminiz üzerinden söyleyecektir.

Astropay Kart Ödeme Yöntemleri

Astropay kartınızı satın almak için havale ve EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz. Sipariş oluşturma aşamasında talep ettiğiniz limitin, ücretini net olarak öğrenmeyi ihmal etmemelisiniz. Sipariş görüşmesinde temsilcilerin size verdiği banka hesap numaralarına havale, EFT işlemini yapabilirsiniz. Bazı sitelerde kredi kartı, mobil ödeme anlaşmaları görebilirsiniz. Bu durumda ödemelerinizi bu yöntemlerle de yapabilirsiniz.

Astropay Kart Bilgileri Nasıl Alınır?

Ödeme işlemini başarıyla gerçekleştirmişseniz; SMS, E-posta ya da telefon yoluyla size kart bilgileriniz verilecektir. Kart bilgilerinizi güvenle muhafaza etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Kart bilgisi almanın en güvenli yolu SMS’tir. Talebinizi bu yönde yaparsanız; temsilciler kart bilgilerinizi cep telefonunuza SMS olarak gönderebilecektir. Kartınız size ulaştıktan sonra, anlaşmalı web sitelerde ödemelerinizi Astropay kartınız ile yapmaya başlayabilirsiniz.