Astropay

Astropay, gelişen teknoloji, değişen dünya düzenine ayak uydurmanızı kolaylaştıracak, internet alışverişlerinizde ödemelerinizi güvenle yapmanızı sağlayan popüler bir online satın alma sistemidir. Astropay sisteminde işlemler Astropay kart ile yapılmaktadır.

Astropay sisteminin size kattıklarını, neden Astropay kullanmayı tercih edeceğinizi daha net anlamak için Astropay’i ve sunduğu sistemi yakından tanıyın.Son yıllarda internetten alışverişlerde, oyunlar için yapılan harcamalarda ciddi bir artış söz konusudur. Doğal olarak ödeme sistemleri de aynı şekilde ciddi bir artışla çoğalmıştır. İnternette yaptığınız ödemeleri hangi yöntemle yapacağınız konusunda soru işaretleriniz varsa tercihlerinizi etkileyecek özellikleri ve hizmetleriyle Astropay’e göz atmanızda fayda var.

Astropay Nedir? Astropay Kart Nedir?

Astropay satın al, internet üzerinde ödemeler yapmanıza yarayan, tüm dünyada yüzlerce sitede geçerli olan online ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Astropay ödeme işlemlerini yapmanız için Astropay kart satışı yapmaktadır. Astropay kart, ön ödemeli, limitli sanal bir karttır ve ödemelerinizde size zaman kazandırır. Astropay kartı al USD, TRY, BRL, RMB, EUR, ARS, JPY, INR, THB, GBP para birimlerinde kullanma şansına sahipsiniz. Böylece farklı para birimleriyle ödeme kabul eden sitelerde de ödemelerinizi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Astropay sisteminin uluslararası olması en önemli özelliklerinden birisidir. Oyun siteleri, çeşitli alışveriş sitelerinin birçoğu yurtdışı menşeine sahip olduğundan para birimi konusunda sıkıntı çekmemeniz önemlidir.

Astropay Kart Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Astropay kart kullanmanın, internet dünyasında Astropay‘li olmanın size sağlayacağı birçok avantaj var. Para yatırıp çekme işlemlerinde hızlı olması bunlardan bir tanesi. Astropay, yatırma ve çekme işlemlerinde onay sürelerini ortadan kaldırdığından, işlemleriniz gecikme olmadan anında yapılmaktadır.

Astropay mobil ödemelerinizin güvenli bir ortamda yapıldığına, kart bilgilerinizin güvenli bir şekilde saklandığına, ödemelerinizin yerine ulaştırıldığına %100 garanti vermektedir. Astropay kullanımının tercih edilmesinde en büyük etken güvendir.

Astropay’i tercih etmeniz için önemli nedenlerden birisi de gizlilik sağlamasıdır. İnternet ortamındaki sahtekarlıklara ve bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesine karşı önlem almak istiyorsanız; diğer bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan ödeme yapmanızı sağlayan Astropay kartı tercih etmelisiniz. Gizlilik amacıyla yapılmış bu teknoloji aynı zamanda size zamandan kazandırır. Ödemenizi yaparken birçok bilgiyi siteye girmekle zaman kaybetmezsiniz.

Astropay kartların limitleri oldukça esnektir yani size herhangi bir limit dayatılmaz ve sizi belli bir limiti almaya zorlamaz. Bütçenize uygun olarak, ihtiyacınız olan limitteki Astropay kartı tercih edebilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kartı satın alabilmeniz için öncelikle kayıt işleminizi tamamlayarak üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi sırasında kart alma şartı olmadan, herhangi bir ücret ödemeden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra istediğiniz Astropay kartı satın alabilirsiniz. Kart seçiminizi yaptıktan sonra kartın ücretini ödemek için istediğiniz yöntemi seçin ve bulunduğunuz ülkenin para birimiyle ödemenizi yapın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra size verilen Astropay kart bilgilerinizle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Kart Kodu Nasıl Alınır?

Astropay kartı kullanabilmek için öncelikle kartı bilgilerinizi almış olmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri eksiksiz vermişseniz, ödeme işlemini tamamladığınızda E-posta adresinize kart bilgilerinizi içeren bir mail alacaksınız. Gelen maili yanıtlamanıza gerek yoktur. Sadece kartınıza ait bilgileri alabilirsiniz. Kart limitiniz bitene kadar maildeki bilgileri kaybetmemeniz önemlidir.

Astropay Kart Kodunun Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Astropay kartınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi, mağdur olmamanız için önemli bir detaydır. Kart bilgileriniz başkalarının eline geçerse kartı limitiniz kullanılabilir. Kart bilgilerinizi diğer kişilerle hatta Astropay müşteri hizmetleri temsilcileriyle bile paylaşmamalısınız. Astropay kart bilgileri, sizlere ulaşana kadar güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kart bilgilerinizi girerek ödeme yapacağınız sitelere de ayrıca özen göstermelisiniz. Bu sitelerde Astropay güvenli bir ödeme ortamı yoksa kart bilgileriniz internet dolandırıcılarının eline geçebilir. Kart bilgileriniz ele geçirildiğinde içindeki limit bitene kadar kullanılabilir. Her ihtimale karşı düşük limitli kartlardan sürekli satın almak bir çözüm olabilir.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kart bilgilerinizle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle Astropay alışveriş yapacağınız siteye gidin. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme yöntemi olarak Astropay kartı seçin. Ödeme sayfasında mailinizle size ulaştırılan kart bilgilerini girin. İşleminizin gerçekleşmesi için kart numarasını, son kullanma tarihini, para birimini, güvenlik kodunu ve ödeme yapacağınız miktarı girmeniz gerekiyor. Ödemeyi tamamla dediğinizde saniyeler içinde ödeme onayını alacaksınız ve ödemeniz başarıyla gerçekleşmiştir mesajını göreceksiniz. Bu mesajı görmeden sayfadan ayrılmamaya dikkat etmelisiniz.

Astropay Kart Nerede Kullanılır?

Astropay kartı internette ödeme yapmanız gereken birçok sitede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle tüm dünyada sıkça kullanılan oyun sitelerinde yapılacak ödemeler için sıkça Astropay kullanılır. Eğer tercih ettiğiniz sitede ödeme yöntemi olarak Astropay yoksa iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

Astropay Kart Ödeme Yöntemleri

Astropay kartı satın alıp kullanabilmek için birçok farklı satın alma ve ödeme yöntemi vardır. Astropay ödemeleri için Bitcoin, Lifecoin, Neteller, Ethereum, Ripple kullanabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi, EFT kullanarak da ödemelerinizi yapabilirsiniz. Anlaşmalı olan sitelerde Astropay kart alırken kredi kartı ya da mobil ödeme şansınızı da kullanabilirsiniz.

Ödemelerin yapılmasında havale ya da EFT yöntemi kullanılacaksa müşteri hizmetlerini arayarak ya da canlı destek bölümüne yazarak banka hesap bilgilerini talep edebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra tekrar iletişime geçmeyi unutmamalısınız.

Astropay Karta Kontör Yüklenir mi?

Astropay kartınız ön ödemeli, limitli bir sanal karttır. Astropay kartınızın limitini farklı alışverişlerde birkaç kez kullanabilirsiniz. Kartın limiti bittiğinde yükleme yapma olasılığınız yoktur. Limitiniz tükendiğinde yeni bir Astropay kart satın almanız gerekiyor. Astropay kart satın alımında belirli bir limit yoktur. Bazı ülkelerde aylık sınırlandırmalar olduğundan detaylı bilgi için Astropay müşteri temsilcisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Astropay Kart Ne Kadar Süre Kullanılır?

Astropay kartların süresi belirli bir ayla sınırlandırılmıştır. Kartın süresi dolduktan sonra içindeki limitiniz iptal olacağından; süre dolmadan harcamalarınızı yapmalı ya da bozdurma işlemi için talepte bulunmalısınız. Astropay kartların kullanım süreleri 12 ay olarak belirlenmiştir.

Astropay Kart Bozdurulur mu?

Kullanamadığınız Astropay kartların içinde kalan bakiyenizi, kartın tarihi geçmediği müddetçe geri alabilirsiniz. Bozdurma için kart bilgilerini E-posta ile Astropay’e gönderdikten sonra müşteri hizmetlerini telefonla arayarak ya da site üzerinden canlı destek alarak talebinizi oluşturmalı, bozdurma işlemi için detayları netleştirmelisiniz. Bozdurma işlemi sırasındaki kura bakarak hesabınıza yatırılacak para miktarını, banka hesap bilginizi görüşme sırasında netleştirmelisiniz. Bozdurma talebinizden sonra 1-2 saat içinde paranız hesabınıza yatırılmış olacaktır. Bu süre dolduktan sonra hesabınıza para yatmamışsa tekrar iletişime geçmenizde fayda var.

Astropay Telefon Uygulaması

Telefonlarınıza Astropay uygulamasını indirirseniz; işlemlerinizi daha hızlı bir biçimde ve istediğiniz her an gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzdan kartlarınıza yönelik bilgilerin takibini yapabilir; yeni Astropay kart alabilirsiniz. Kartlarınızın tüm yönetimi uygulamadan hızlıca sağlayıp işlemlere daha hızlı erişim sağlayın.