BKM Express

BKM Express nedir, nasıl alınır, cüzdan hesabı nasıl açılır, BKM Express alışverişlerde kullanaileceğiniz QR kod ile ödeme yöntemlerinden birisidir.

BKM Express, online ödemeleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi sunan özel ödeme sistemidir. Ön ödemeli sanal kartlar gibi olmayan BKM Express, satın almak için öncelikle sitesine giriş yaparak ücretsiz üyelik hesabı açmanız gerekmektedir. Üyelik açtıktan sonra kişisel kart bilgilerinizi BKM Express sistemine ekleyerek emanet ediyorsunuz. Kısacası BKM Express cüzdan hesabı olarak kullanıyor, fakat karşı tarafa kişisel ve kart bilgilerinizi vermeden ödemelerinizi yapmanızı sağlıyorsunuz. BKM Express cüzdan ile eklediğiniz kartları tek bir kanal üzerinden güvenle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express sitesinde üyelik açmak için bizim gibi tescilli bayi sitelerinden ya da resmi sitesinden BKM Express üye ol seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Üyelik bilgi formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz doğrulamanız yeterlidir. Üyelik paneline giriş yaptıktan sonra istediğiniz kart bilgilerinizi sisteme ekleyerek güvenle BKM Express cüzdanınızda saklayabilirsiniz. Ayrıca sitede yer alan 7 gün 24 saat hizmet sunan BKM Express iletişim adresinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. BKM Express sitesinin bir diğer avantajı ise mobil uygulaması ve mobilden ödeme seçeneğidir. BKM Express QR kod ile ödeme seçeneği ile kart dahi taşımanıza gerek kalmadan mobil cihazlarınızdan güvenle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. BKM Express sistemine kart bilgilerinizi eklemenizin ardından yurtiçi ve yurtdışında e-ticaret sitelerinde güvenle kullanabilir, dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra BKM Express kampanyaları ile alışveriş yaptıkça, BKM Express sistemini kullandıkça size özel indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca BKM Express temassız ödeme seçeneği ile artık çok daha kolay bir şekilde alışveriş ve işlemlerde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için BKM Express sitesine kartınızı ekleyip telefonunuzdan da BKM Express uygulaması sayesinde QR kod ile ödeme yaparak temassız ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.