Cashixir

Cashixir nedir, nasıl alınır, kredi kartı ile Cashixir alma işlemi nasıl yapılır, Cashixir kartı alışveriş ve online oyunlarda yatırım amaçlı kullanılan limitleri olan ön ödemeli online ödeme yöntemlerinden birisidir.

Güvenilir ön ödemeli sanal kartlar içerisinde yer alan Cashixir, internetten alışveriş ve online oyunlarda yatırım amaçlı kullanan herkese güvenilir ödeme seçeneği sunmaktadır. Alt yapısının kaliteli olması ile 3D security sayesinde ödemeleriniz tamamen güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Online alışverişlerinizde dahi karşı tarafa Cashixir kartları ile hiçbir şekilde kredi kartı ya da banka bilgilerinizi vermeden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Onlarca ülkede popüler olan Cashixir kartı, Türkiye’de de son yıllarda popüler olmuş ve birçok kişi tarafından sevilerek talep edilmektedir.

Cashixir kartlarında limitli seçenekler yer almaktadır. Bu Cashixir limitleri arasında en fazla 500 limitli kart seçeneği yer alırken, en az ise 10 limitli kart yer almaktadır. Dilerseniz Dolar olarak, dilerseniz de Euro olarak limitli kartlar alabilirsiniz. Cashixir ön ödemeli kart olması sayesinde aldığınız kartların limiti bitmesi durumunda hiçbir şekilde suistimal edilememektedir. Bu sayede milyonlarca kişi tarafından kullanılan Cashixir kuponları, bir diğer yönüyle jeton cüzdan olarak bilinmektedir. Alacağınız bu jetonları bitene kadar online ödemelerinizde kullanırken, bittiğinde ise kontör ya da bakiye ekleme olmadığı için yeni almanız gerekmektedir. Bu sayede Cashixir sıkça tercih edilmektedir.

Cashixir para yatırma hizmeti için anlaşmalı olan bankalar üzerinden yapabilirsiniz. Cashixir bayi sitemiz üzerinden alacağınız kartları Türkiye’den dilediğiniz banka üzerinden havale, kredi kartı, EFT ya da mobil ödeme ile yapabilirsiniz. Tescilli bayi olmamız yıllardır güven verirken, ödemenizi yapmanız durumunda Cashixir canlı destek hizmetimizden kartınızı temin edebilirsiniz. Cashixir kartlarında kredi kartı gibi CVV kodu, 16 haneli kart numarası ve son kullanma tarihi yer almaktadır. Bu sayede Cashixir ile alışveriş yaparken, online ödemelerinizi gerçekleştirirken kredi kartıyla ödermiş gibi ödemelerinizi yapabilir, güvenle internette Cashixir ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.