Cepbank

Cepbank nedir, Cepbank ile bahis, para transferi, para yatırma, para çekme ve ödeme yöntemleri nelerdir. Cepbank bankası ile ATM’lerde para çekme yatırma işlemi yapabileceğiniz ödeme yöntemlerinden birisidir.

Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen Cepbank, güvenle para transfer işleminizi yapmanızı sağlamaktadır. internet üzerinden yapacağınız para transferleri ve online alışveriş gibi işlemlerde güvenle kullanabileceğiniz Cepbank sistemi sayesinde artık mobil cihazlarınızdan ya da bilgisayarınızdan bu işlemleri yapabilirsiniz. İnternet bankacılığa ihtiyaç duyan Cepbank, her hangi bankanın üyesi olmanız yeterlidir. İnternetten internet bankacılık hizmetini kullanarak Cepbank ile ödeme yapabilir, Cepbank ile para transferi gerçekleştirebilir ve daha birçok online işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Cepbank ayrıcalıklarını Türkiye’de bulunan tüm bankalardan gerçekleştirebilirsiniz.

Cepbank para yatırma seçeneğini telefon numarasına, internet bankacılığa güvenle yapmanız mümkündür. Bu hizmetlerden yararlanmak ücretsiz olduğu gibi sadece bankaların kendi koyduğu komisyonlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Para transferi yapacağınız kişinin banka hesabına bile gerek olmadan para gönderebilirsiniz. Para gönderimi telefon numarasına olduğu için aynı şekilde telefon numarasıyla para çekim talebi verebilirsiniz. Cepbank para çekme işlemi de para yatırma işlemi kadar kolay ve hızlıdır. Para transferi aldığınız bankanın her hangi bir ATM makinasına gitmeniz gerekiyor. Bu durumda para transferi alan telefon numarası, SMS ile gelen kod sayesine ATM makinasından para çekebilmektedir. Ancak Cepbank para gönderimi en düşük 20 TL ile gerçekleşeceğinden dolayı transfer yaparken bunu unutmamanız gerekmektedir. Üst limit ise bankadan bankaya değiştiğini de hatırlatalım.

Cepbank para gönderme işlemi yapmak için Türkiye’de bulunan PTT Bank, Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Denizbank ve diğer bankaların internet bankacılık işlemini ya da mobil uygulamasını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sadece başkalarına değil ayrıca Cepbank kendine para gönderme seçeneği dahi mevcuttur. Bu durumda kartınızı evde unuttuysanız mobilden hemen kendi numaranıza para göndererek ATM makinasından para çekebilirsiniz. Çok kapsamlı olan Cepbank ile alışveriş dahi yapabilir, online ödemelerinizde de kullanabilirsiniz.