Click2pay

Click2pay nedir, kart satın alma nasıl yapılır, nasıl kullanılır, Click2pay kart ile alışveriş yapabilir ve anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla mobil ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Click2pay, online alışveriş sitelerinde güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan sanal bir sistemdir. Click2pay sistemi ile satın alacağınız sitede karşı tarafa kredi kartı ya da banka bilgilerinizi vermeden ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Click2pay resmi sitesine giriş yaparak ücretsiz Click2pay üyelik oluşturabilirsiniz. Kredi kartı ve diğer kart bilgilerinizi Click2pay sistemine ekleyerek bir nevi emanet etmiş olacaksınız. Tamamen güvenli olan Click2pay cüzdanı ile internetten yapacağınız ödemelerinizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Click2pay üyeliğinizi açtıktan sonra Kart Ekle sekmesinden kartınızı eklemeniz yeterlidir. Size özel olan profilinizden ödemelerinizi güvenle yapabilir, yurtiçi ve yurtdışında güvenle kullanabilirsiniz.

Click2pay sistemi artık Türkiye’de hizmet verdiği gibi kolayca para yatırılabilmektedir. Tescilli Click2pay bayi sitemiz sayesinde güvenle para yatırabilir ve Click2pay sistemini kullanabilirsiniz. Online ödemelerinizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlayan bu sisteme para yatırmak için Click2pay anlaşmalı bankaları kullanabilirsiniz. Dilediğiniz ödeme seçenekleri olan kredi kartı, havale, EFT ya da mobil ödeme ile Click2pay kullanabilirsiniz. Click2pay avantajlı dünyasına katıldığınız zaman internetli her yerden güvenle alışveriş yapabilir, para yatırabilir ve para gönderebilirsiniz. Click2pay ile Visa ve Mastercard kartarınızla yatırım yapabildiğiniz gibi bu şirketleri sağlayan e-ticaret sitelerinde güvenle alışveriş yapmanızı da sağlamaktadır.

Click2pay hesabı açmak tamamen ücretsiz olduğu gibi Click2pay cüzdanı kullanmak için de sitemizden yararlanabilirsiniz. Click2pay ile alışveriş yapmak, online oyunlarda para yatırmak, kripto para satın almak ya da diğer birçok online ödemelerinizi güvenle yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Click2pay sayesinde online ödemelerinizi kredi kartı ya da banka kartınızı vermeden gerçekleştirebileceğiniz gibi güvenle Click2pay kartını kullanarak kimliğinizi gizleyebilirsiniz. Ön ödemeli sistemler arasında en çok kullanılan online cüzdanlardan bir tanesi olan Click2pay, milyonlarca kullanıcıya sahip güvenli bir şirkettir.