Ecocard

Ecocard nedir, para çekme ve yatırma işlemi nasıl yapılır, Ecocard sistemi Türkiye’de yasal mıdır?, Ecocard ile EFT yapabileceğiniz gibi alışverişlerde kullanılan online ödeme sistemlerinden birisidir.

Ecocard, ön ödemeli sanal kartlardan bir tanesidir. Bir diğer adı ise Ecopayz olan Ecocard sistemi, 2000 yılında kurulmuştur. Ecocard kartı internetten güvenle alışveriş yapabilmenizi sağlarken, kolay ödeme sistemi sayesinde kullanıcılara ayrıca hızlı ve güven sağlamaktadır. Yeni kullanıcılar Ecocard Türkiye’de yasal mı gibi sorular akıllara gelecektir. Ecocard Türkiye’de yasal olduğu kadar anlaşmalı birçok bankaları dahi bulunmaktadır. Ecocard kartları satın almak için resmi sitesinden üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik oluşturduktan sonra Ecocard giriş yaparak sisteme erişebilirsiniz. Ecocard hesabınıza kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Bunun için Ecocard para yatırma hizmeti sayesinde Ecocard anlaşmalı bankalar üzerinden havale, EFT,kredi kartı ya da mobil ödeme ile kolaylıkla para yatırabilirsiniz.

Ecocard kullananlar genel olarak online sitelerde alışveriş yapmak, online oyunlarda para yatırmak ya da para transferi denilen Wire Transfer ile havale yapabilmektedir. Sistem tamamen güvenli olup 3D Security ile kişisel verileri de korumaktadır. Alışveriş yaparken karşı tarafa kredi kart ve banka kartı bilgilerinizi vermeden işlem yapmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı milyonlarca kullanıcı Ecocard sistemini tercih etmektedir. Para kazanabileceğiniz online oyunlarda Ecocard para çekme seçeneği sayesinde Ecocard hesabınıza para çekebilirsiniz. Daha sonra banka hesabınıza havale ile gönderim yapabilirsiniz. Fakat Ecocard bu konuda genel olarak 10 € gibi komisyon alabilmektedir. Ecocard limitleri tamamen kullanıcı tarafından oluşturabildiği gibi yatırdığı paraya göre de değişebilmektedir. Ecocard sitesine 7 gün 24 saat para yatırabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında bulunan e-ticaret sitelerinde alışveriş yapmak isteyenlere Ecocard güvencesi verilirken, güvenle ödemelerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Ecocard limitlerini tamamen kullanıcı belirlediği gibi yatırdığı para kadar online ödemelerinde kullanabilmektedir. Ecocard hakkında merak ettikleriniz olursa 7 gün 24 saat Ecocard canlı destek hizmeti alabileceğinizi de unutmayın.