Ecopayz

Ecopayz nedir, Ecopayz nasıl kullanılır, para çekme ve para yatırma işlemi nasıl yapılır, kart limit seçenekleri nelerdir, Ecopayz kart online ödeme yöntemlerinden birisidir.

Çevrimiçi ödemelerinizi güvenli kılan Ecopayz, eski adıyla Ecocard, 2000 tarihinden bu güne kadar onlarca ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Ön ödemeli sanal kart sistemi sayesinde kullanıcılarına güvenli hizmet sunan Ecopayz sistemi için ücretsiz olarak hesap açmanız gerekmektedir. Bu sayede fiziksel kart olan Ecopayz kart siparişi verebilir, Ecopayz cüzdanı için de para yatırarak kullanabilirsiniz. Bu Ecopayz kartları normal kredi kartı gibi CVV kodu, 16 haneli kart numarası ve son kullanma tarihi gibi bilgilere sahiptir. Ancak kullanırken karşı tarafa kişisel verilerinizi kesinlikle paylaşmamakta olduğunu hatırlatalım. Ecopayz sistemine para yatırmak için artık çok daha kolay bir şekilde Ecopayz anlaşmalı bankalar üzerinden yatırım yapabilirsiniz.

Ecopayz limitleri olarak dilediğiniz limiti seçebilir, yatırdığınız para kadar Ecopayz kartını kullanabilirsiniz. Ayrıca Ecopayz kartının Mastercard sağlayıcılı kredi kartı olduğunu da hatırlatalım. Ecopayz Türkiye hizmeti sayesinde güvenle para yatırabilir ve para çekebilirsiniz. Ecopayz Türkiye’de yasal mı sorunuza gelecek olursak, tamamen yasal olduğunu belirtmemizde yarar var. Anlaşmalı bankalar üzerinden ödemelerinizi yapabildiğiniz gibi aynı şekilde Ecopayz para çekme işleminde de anlaşmalı bankalar üzerinden paranızı çekebilirsiniz. Fiziksel Ecopayz kartını Mastercard destekli tüm ATM makinlarında dahi kullanabilirsiniz. Ecopayz para yatırma seçeneğini ise üye olduğunu tescilli Ecopayz bayi sitesinden ya da resmi siteden görebilirsiniz.

Ecopayz hesabı açmak ücretsiz olsa da para çekerken Ecopayz komisyonu alabilmektedir. Fahiş rakamlardan oluşmayan komisyon ödenebilir olduğu gibi güvenli olmasından dolayı bunu dert etmeyeceksiniz. Sitemizden 7 gün 24 saat Ecopayz canlı destek alabileceğiniz gibi resmi siteden de destek alabilirsiniz. Ecopayz nerede kullanılır gibi merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Ecopayz kartlarınızı online ödemelerinizde güvenle kullanabileceğiniz gibi fiziksel kartlarınızı fiziksel mağazalarda da kullanabileceğinizi hatırlatmakta fayda var.