Ekopay ile Daha Çok Bonus

Ekopay Nedir? Ekopay Paykasa kart satın alma işleminizi fırsata çevirmeniz; çekilişlere katılarak kazanmanız, yükleme yaparak bonus kazanmanız mümkün.

Ekopay Nedir? Sürekli yenilenen, tekrarlanan bonus kampanyaları ile müşterilerine kazanç sağlayan Paykasa ile kartınızı online ödemelerde güvenle kullanırken; kampanyalara katılabilirsiniz. Zamanın değerli olduğu günümüzde zamandan kazanmanıza olanak sağlayan Ekopay Paykasa kart ile internet dünyasının güvensiz ortamından uzak bir şekilde ödemelerinizi yapabilmeniz yeterli bir hediye olmasına karşın Paykasa kullanıcılarını sevindirmeye bonuslarla, çekilişlerle devam ediyor.

Bonus Kampanyası

Ekopay Paykasa kart satın alımlarında, yeni üyeliklerde, eski müşterilere özel alışverişler zaman zaman bonus kampanyaları yapılmaktadır. Bonus kampanyalarında şartlar, güncel kampanyaya göre değişiklik göstermektedir. En çok yapılan bonus kampanyası harcamalarınız üzerinden bonus kazandığınız kampanyalardır ve katılmak için herhangi bir şart da yoktur.

Bonus Kampanyalarına Katılmak için Ne Yapmak Gerekir?

Ekopay Bonus kampanyalarının işleyişi, şartları güncel kampanyaya göre farklılık gösterir. Genel olarak web siteye üye olmak, sosyal medya hesabını beğenmek gibi basit şartlar talep edilmektedir. Harcamaya bonus kampanyalarında ise çoğunlukla 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde harcamalarınızın %1’i kadar bonus kampanyası yapılmaktadır. Bazen yeni üyelere hoş geldin bonusu, eski müşterilere çeşitli bonus kampanyaları da gerçekleştirilmektedir.

Diğer Paykasa Kampanyaları

Paykasa kullanıcılarına birçok kolaylık, güvenli ödeme ortamı sunmakla beraber çeşitli kampanyalarla hediyeler de vaat etmektedir. Ekopay Bonus kampanyalarına ek olarak sık sık düzenlenen çekilişlerle onlarca hediye de Paykasa’lı sahiplerine ulaşmaktadır. Çekiliş kampanyalarında telefon, araba hediyesi gibi büyük bütçeli olanlar senede 1-2 kez yapılırken; içinde belirli miktarlarda para bulunan Paykasa kart hediyeli çekilişler sıkça yapılmaktadır. Paykasa kartlı çekilişlerde çoğunlukla birden fazla kişiye farklı tutarlarda Paykasa kart hediye edilmektedir. Hediye Paykasa kartları, satın alarak aldığınız Paykasa kartlar gibi dilediğiniz şekilde, kayıtsız, şartsız, kısıtlamasız kullanabilirsiniz.