Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?

Havele ile Paykasa kartı almak için birçok ödeme yönteminden faydalanabilirsiniz. Havale, EFT, ATM’den para yatırma, kredi kartı, mobil ödeme gibi seçeneklerden hangisini kullanacaksanız; işlem adımlarınızı buna göre yürütmelisiniz.

Havale ile paykasa kart ve EFT Paykasa kart satın almak için en çok tercih edilen para yatırma yöntemleridir. İnternet bankacılığı kullanırsanız; işlemleriniz daha hızlı ilerleyecek ve Paykasa kartınızı kısa sürede kullanmaya başlayabileceksiniz.

Havale ile Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa Kart alırken, Paykasa banka hesaplarından birine para gönderecekseniz havale işlemi yapmış olursunuz. Bankanız ve Paykasa bankası farklı ise işleminiz EFT’ye dahildir. Havale ile para yatırma işlemi yapacaksanız; müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşerek banka bilgilerini talep edebilirsiniz. Web site üzerinde banka bilgilerini de görebilirsiniz.

Bankadan Havale Nasıl Yapılır?

Paykasa Havale yapmak için internet bankacılığını kullanabileceğiniz gibi işleminizi bankadan da yapabilirsiniz. Bankadan işlem yapacak olanların banka görevlisine Paykasa banka bilgilerini vermesi, yatırılacak tutarı belirtmesi yeterli olacaktır. Son olarak parayı banka görevlisine verdiğinizde ve dekontunuzu aldığınızda işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İnternet Bankacılığından Havale Nasıl Yapılır?

Paykasa ödemeleri için internet bankacılığı kullanacaksanız; yine Paykasa banka bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. İnternet bankacılığı uygulamanıza girdikten sonra para transferi alanına gelerek havaleyi tercih etmelisiniz. Bu aşamadan sonra gerekli bilgileri doğru yerlere girdiğinizden emin olup işlemi sonlandırabilirsiniz. Hesabınızda yeterli tutarın olmasına, işlemin sonunda başarılıdır mesajını gördüğünüze emin olmalısınız.