Jeton

Jeton nedir, Jeton cüzdan nedir ve ne işe yarar, Jeton kart hesabınızla online oyunlarda para yatırma, alışveriş ve kripto para satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz online ödeme yöntemidir.

Jeton, çevrimiçi ödemelerinizi güvenilir kılmakta ve kolay ödeme yapmanızı sağlamakta olan bir çeşit sanal cüzdan sistemidir. Jeton, bünyesinde 2 farklı seçenek sunmaktadır. Bir tanesi gelen paraları saklamak ve biriktirmek için kullandığınız Jeton cüzdan, diğeri ise online alışverişlerde güvenle kullanabileceğiniz Jeton kart seçenekleridir. Bu iki sistemin bir arada olmasını sağlayan Jeton, karşı tarafa banka ya da kart bilgilerinizi vermemekle beraber yanınızda kart bile taşımanıza gerek kalmayacaktır. Jeton cüzdan hesabı açtığınız zaman kredi kartı, banka kartı, kripto paralarınız ve diğer birçok sanal ve fiziksel paralarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Bu paraları aynı şekilde güvenle kullanabilmek için Jeton kartı kullanabilirsiniz.

Güvenli ön ödemeli kartlardan pek farkı olmayan Jeton kartı ile alışveriş, online oyunlarda para yatırma, kripto para satın alma ve daha birçok online ödemelerde güvenle kullanabilirsiniz. Jeton kartın üzerinde bulunan 16 hanel sanal PIN kodunuz ile bu işlemleri güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Jeton sitesindeüyelik oluşturmak tamamen ücretsiz olduğu gibi hesabın size ait olduğuna dair TC ya da belge isteyebilir. Özellikle Jeton para çekme işlemlerinde doğru kişinin para çekeceğinden emin olmak için güvenlik amaçlı bu tür protokoller uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra Jeton para yatırma işlemini de 3D security ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödemelerinizi ayrıca anlaşmalı bankalar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Türkiye hizmeti açılmasıyla yasal olan Jeton, kullanıcılarına sunduğu hizmet ile onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. Jeton anlaşmalı bankalar sayesinde kolaylıkla para yatırabilir ve para çekebilirsiniz. Jeton ile alışveriş deneyimi güvenli olacağı gibi merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her şeyi Jeton canlı destek hizmetine 7 gün 24 saat istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Jeton nasıl kullanılır ve Jeton nedir gibi sorularınızı da sitemizde bulabilirsiniz.