Kredi Kartı ile Paykasa Alma

Kredi kartı ile Paykasa kartı satın almak için ödeme alternatiflerinin fazla olması büyük avantajdır. 10-20 Euro değerindeki Paykasa kartların alımı kolayken yüksek miktarlı Paykasa kartlarına 1000 TL’den fazla ödeme yapmak zor olabilir. Bu durumda kredi kartları büyük bir imkân kabul edilebilir. Kredi kartıyla Paykasa kart satın alabilirsiniz ama limitinizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Kredi kartıyla Paykasa kart alımlarında geri ödeme yapma zamanına dikkat etmenizde fayda var.

Kredi Kartı ile Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa aldıktan sonra kartınızın ödemesini kredi kartınızla yapacaksanız; web site üzerinden gerekli yönergeleri izleyebilir ya da müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Paykasa piyasasında kredi kartı ile ödeme yaptığını iddia edip dolandırıcılık yapan sitelere karşı temkinli olmalısınız. Bu noktada güvenlik konularına ekstre özen göstermelisiniz.

Paykasa Kart Kredi Kartına Taksit ile Alınır mı?

Kredi kartı ile Paykasa kart ödemelerinde taksitli satış imkânı şu an için yoktur. Taksit uygulamasına bankanız özel olarak imkân veriyorsa bunu değerlendirebilirsiniz. Yüksek miktarlı bir ödeme yaptığınız için bankanız size bu harcamayı belirli bir faiz oranı ekleyerek taksitlendirmeyi önerebilir. Bazı bankaların internet bankacılık sistemlerinde kredi kartı harcamalarını taksitlendirebilmenize imkân veren sembolleri takip ederek ödemenizi taksitlendirebilirsiniz.