Mobil Ödeme ile Paykasa Satın Al

Mobil ödeme ile paykasa satın alma yönteminde sanal ödeme sistemlerinin popüler ismi Paykasa, kartların satışının yapılması için birçok ödeme yöntemi sunmaktadır.

Mobil ödeme ile Paykasa kart alma işlemi ile kartları alabilmeniz için EFT, havale, kredi kartı, mobil ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Paykasa kartınızı mobil ödeme ile almayı tercih edecekseniz; firma ile GSM operatörünüzün anlaşmalı olmasına dikkat etmelisiniz.

Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Mobil ödeme Paykasa için GSM operatörünüzün bu hizmeti vermesi gerektiğini bilmelisiniz. Eğer şart uygunsa ödeme tutarını belirterek, firmanın açıklamasında yer aldığı şekilde mesaj göndererek mobil ödemeyi yapabilirsiniz.

Paykasa satın alma sisteminin cihazlar için hazırlanmış işletim sistemlerinden de mobil ödeme yöntemi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Hattınız faturalı ise yaptığınız ödeme fatura tutarınıza yansıtılacaktır. Ön ödemeli hatlarda genellikle mobil ödeme hizmeti bulunmamaktadır ama anlaşma gereği bu hizmet varsa ödeme tutarı kadar miktarın hattınızda yüklü olmasına dikkat etmeniz gerekecektir.