Neteller

Neteller nedir, Neteller cüzdanı ile para yatırma ve para çekme nasıl yapılır, Neteller Türkiye’de de kullanılan güvenilir ve online ödeme yöntemlerinden birisidir.

Neteller, güvenli online ödeme ve para transferi sağlayan özel bir şirkettir. Genel merkezi Man Adası olan Neteller, 1999 yılında iki yatırımcı olan John Lefebvre ve Stephen Lawrence tarafından kurulmuştur. Neteller şirketinin üst kuruluşu olan Optimal Payment, aynı şekilde güvenilir şirketler arasındadır. Üyelik oluşturmanız gereken Neteller sisteminde ücretsiz bir şekide hesap açabilir, Netteler ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Oluşturduğunuz Neteller cüzdanı içerisine kredi kartınız ya da banka kartınızı ekleyebilir, Neteller para yatırma seçeneğiyle anlaşmalı bankalar üzerinden kolayca para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız paraları Neteller ile güvenle online ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

Neteller kartını kullanabilmek için Neteller anlaşmalı bankalar üzerinden de para yatırabilirsiniz. Türkiye’de yasal bir şekilde kullanılan Neteller artık çok daha kolay v güvenli bir şekilde yatırım yapılarak kullanılabilmektedir. Dilediğiniz bankalar üzerinden Neteller Türkiye hizmeti ile kredi kartı, havale, EFT ya da mobil ödemeyle yatırım yaparak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Neteller resmi sitesine giriş yaptığınızda göreceğiniz üzere ödeme ve diğer konularda komisyon ücretlerini detaylıca görebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz nokta olursa Neteller canlı destek hizmetine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Neteller Türkiye kapandı gibi birçok asılsız yorumlar bulunmaktadır. Türkiye’den güvenle Neteller kullanabilirsiniz.

Online işlemlerinizi güvenle yapmanızı sağlayan Neteller kart hizmetiyle ayrıca online oyunlardan kazandığınız paraları Neteller kartınıza da koyabilirsiniz. Daha sonra Neteller para çekme hizmetinden yararlanarak banka hesabınıza çekim talebi verebilirsiniz. Resmi siteden açtığınız üyeliğinizin yanı sıra Neteller kart doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında doğrulanan kartınızı online ödemelerinizde güvenle kullanabilir, çevrimiçi alışveriş ve online oyunlardan yararlanabilirsiniz. Onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılan Neteller sistemi, bu zamana kadar güvenle kullanılan ön ödemeli sistemler arasında nadir hizmetlerden bir tanesidir.