Otopay

Otopay ön ödemeli kart satın alarak para çekme para yatırma işlemleri yapabileceğiniz gibi güvenilir alışverişlerde kullanabileceğiniz Otopay kredi kartı ile mobil ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Ön ödemeli sanal kart hizmeti veren bir diğer sistem Otopay, online ödemeler ve e-ticaret sitelerinde güvenl bir şekilde işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Otopay kartları ile yapacağınız online alışveriş, para transferi ya da diğer çevrimiçi ödemeler tamamen güvenli olduğu gibi karşı tarafa kredi kartı ve banka bilgilerinizi vermeden yapmanıza imkân vermektedir. İnternet üzerinden alışveriş ve diğer işlemler insanlar için daha kolay olduğu gibi popüler olması sebebiyle kötü niyetli kişiler ortaya çıkmaktadır. Bu durumda kredi kartı dolandırıcılığı gibi suistimaller bulunurken Otopay kartı ile bu mümkün değildir. Bu tür olumsuzlukları engelleyen Otopay sistemi sayesinde güvenle online ödemelerinizi yapabilir, hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Otopay fiyatları seçeceğiniz limitli kart seçeneklerine göre değişirken, satın alacağınız bayi, satış noktalarına ve döviz kuruna göre de değişebilmektedir. Otopay limitleri en düşük 10’dan başlarken en fazla ise 500 şeklinde birçok katlı seçenekler sunmaktadır. Döviz kuru olarak Euro ya da Dolar seçebileceğiniz gibi satın alacağınız siteyi de iyi seçmenizde yarar var. Otopay Türkiye hizmeti açılmasından bu yana birçok site açılmıştır. Bu konuda güvenilir Otopay sitemiz ile birçok kullanıcımıza tecrübeli ve kaliteli ekibimiz ile yıllardır hizmet vermekteyiz. Sitemizden satın alacağınız Otopay kartlarını dilediğiniz gibi Otopay anlaşmalı bankalar üzerinden ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar üzerinden dilediğiniz ödeme seçenekleri olan havale, mobil ödeme, EFT ya da kredi kartı ile Otopay satın alabilirsiniz.

Ödemenizi tescilli Otopay bayi sitelerine yaptığınzdan emin olmalısınız. Bu yüzden sitemizi dilediğiniz zaman seçebilir ve hizmetlerden satın alabilirsiniz. Otopay canlı destek hizmetimize 7/24  ulaşabilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. İstediğiniz kartı seçtikten sonra canlı destek hizmetimize bildirip ödemenizi yapmanızın ardından kartınızı alabilirsiniz.