Paykasa

Paykasa nedir, Paykasa kredi kartı satın alarak online alışverişlerde güvenli bir şekildem mobil ödeme ve EFT seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabileceğiniz online ödeme yöntemlerinden birisidir.

Ön ödemeli sanal kartlar arasında en çok tercih edilen Paykasa, milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Onlarca ülkede yasal olan Paykasa kartları ile Türkiye’de de güvenle kullanabilir, anlaşmalı bankalar üzerinden satın alabilirsiniz. Özellikle teknoloji ve internetin gelişmesi sonucu alışverişler e-ticaret sitelerinden sıkça yapılmaktadır. Ancak güven problemi yaşatmasından dolayı insanlar karşı tarafa kredi kartı ya da benzeri bilgilerini vermek istememektedir. Bu noktada Paykasa kartı ile güvenle karşı tarafa bilgi vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İngiltere merkezli olarak kurulan Paykasa, önce Avrupa’da daha sonra Türkiye’ye de gelerek yasal bir şekilde hizmet sunmaktadır. Paykasa Türkiye ile birçok bayi ve satış noktalarından Paykasa kuponları satın alınabilir.

Online ödemelerin güvenli adresi olan Paykasa, Ceresline Voucher firması tarafından kurulmuştur. Kısa zamanda Türkiye’de de popüler olması sebebiyle yasal hale gelmiştir. Ancak Paykasa kartlarını satın alacağınız zaman tescilli Paykasa bayi sitelerini tercih etmenizde yarar var. Bu konuda sitemizde güvenle yıllardır kart satın alan müşterilerimiz memnun bir şekilde Paykasa satın alma işlemlerini Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayede kredi kartı ile Paykasa  almanın yanı sıra havale, EFT ve mobil ödeme ile güvenle Paykasa satın alabilirsiniz. Türkiye’de kullanıcılar özellikle yurtdışındaki e-ticaret sitelerinde sıklıkla kullanmaktadır. Paykasa sayesinde bu işlemlerini güvenle gerçekleştirmektedir.

Paykasa hizmeti sayesinde online alışveriş, oyun, Bitcoin ve daha birçok şekilde güvenle ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Paykasa bayileri arasında en çok tercih edilen sitelerden bir tanesi olan Paykasa mobil sitemizde birçok bilgiyi görebilirsiniz. Bununla beraber Paykasa canlı destek hizmetimize 7 gün 24 saat bağlanabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, Paykasa kart bilgilerinizi temin edebilir, Paykasa bozdurma işleminizi yapabilirsiniz. Paykasa ile alışveriş deneyimini doyasıya yaşayabileceğiniz gibi tamamen güvenli gerçekleştirebileceğinizi de hatırlatalım.