Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?

Paykasa bayiliği nasıl alınır? Paykasa kart en çok tercih edilen, son zamanlarda popüler olan, ön ödemeli, sanal bir karttır. Paykasa kart sadece Paykasa reselleri tarafından satılabilir.

Yasal reseller dışında Paykasa kart sattığını vaat eden firmalar tarafından dolandırılmamak için dikkatli olmakta fayda var. Paykasa kartın satışını yapmak için yasal yollarla Paykasa bayiliği almak gerekmektedir. Paykasa bayiliği almak için birçok nedeniniz var. Gerekli şartları sağlıyorsanız, yatırım için arayışınız varsa Paykasa bayiliğini düşünebilirsiniz.

Neden Paykasa Bayiliği?

Yatırım yapmak düşünceniz varsa ve bunu Paykasa ile değerlendirmek istiyorsanız; avantajlarınıza bir göz atmanızda fayda var. Paykasa bayiliklerine dikkate değer, cazip kazançlar vaat etmektedir. Reklam yapma çabanız olmadan piyasada halihazırda var olan, ismi bilinen bir markaya yatırım yaptığınız için işleri yürütmeniz daha kolaydır. Paykasa kart satışlarını internet sitesi kurarak ya da yüz yüze görüşerek yapmanız mümkündür. Paykasa bayiliği alabilmek, firmayı kurmak için aranan, istenen teknik bir gelişim yoktur. Paykasa bayiliği minimum yatırımla, yatırımcıyı zorlamadan verilmektedir.

Paykasa Bayisi Olmak için Şartlar

Paykasa bayiliğini alıp Paykasa reselleri olarak hizmet vermek istiyorsanız; gerekli şartları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol etmelisiniz. Paykasa satış hacminiz aylık 10.000 Euro ile 50.000 Euro arasındaysa ve şirketiniz KKTC kökenliyse reseller olabilirsiniz. Şirket kuruluşunuzun Türkiye, Avrupa ülkesi ya da KKTC olmasına göre şartlar değişiklik gösterebilmektedir. Paykasa merkezinden şirketin kurulumu olan ülkeye yönelik bilgileri talep edebilirsiniz.

Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?

Paykasa bayilik alabilmek için öncelikle Paykasa‘nın uluslararası merkeziyle detaylı olarak görüşmenizde fayda var. Görüşmede tüm sorularınız kafanızda netleşmişse ve sermayeniz hazırsa şirket kurma işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu süreçte hukuki destek almanızda fayda var. Sermayenizi ortaya koyarak şirketinizi faaliyete başlatabilirsiniz. Bayilik için yasal süreç tamamlandıktan sonra dilerseniz web site kurulumunuzu gerçekleştirip satışlara başlayabilirsiniz. Paykasa kart ile ilgili reklama ihtiyaç olmasa da kurduğunuz web siteniz ve bayiliğinizle ilgili reklam yapmanız gerekecektir. İnsanlara Paykasa kartı neden sizin bayiinizden almaları gerektiğiniz açıklamalı; ilgi çekici kampanyalar yapmalısınız. Sistemi kurduktan sonra her geçen gün satış hacminizi artırabilirsiniz.