Paykasa %15 Bonus İmkanı

Paykasa kullanarak online ödemelerinizi saniyeler içinde gerçekleştirirken; Paykasa %15 Bonus kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Çekilişlere katılmak, bonus kazanmak için yapmanız gereken ilk şey ödemelerinizde Paykasa tercih etmek. Bu aşamadan sonra bonus kampanyasının kurallarına uyarak bonusları biriktirmeye başlayabilirsiniz. Böylece birçok alışverişinizde kullanmak üzere Paykasa bonuslarınızı hesabınızda toparlayabilirsiniz.

%15 Bonus Nasıl Kazanılır?

Paykasa %15 bonusunu kazanmak için anlaşmalı sitelerden alışveriş yaptığınızda ödeme yöntemi olarak Paykasa seçmeniz bonusu kazanmanız için ilk adımdır. İkinci kural ise yapacağınız alışverişin ödeme tutarının 100 TL ve üzerinde olmasıdır. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin %1’i kadar bonus kazarak, %15’e kadar kazanım sağlayabilirsiniz.

%15 Bonus Nasıl Kullanılır?

Paykasa bonus kampanyasından kazandığınız bonuslarınızı başka bir alışverişte kullanmanız mümkün. Bonuslar nakit olarak verilmediğinden; anlaşmalı sitelerden yapacağınız alışverişlerde ödeme yöntemini olarak Paykasa tercih ettiğinizde bonusların kullanımıyla ilgili yönergeleri kullanabilirsiniz.

Diğer Paykasa Kampanyaları

Paykasa’nın 2 ayda bir düzenlediği çekilişe katılarak da kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız alışverişler, sistemce kaydedilir ve 1000 Euro değerinde bir çekiliş yapılıyor. Çekiliş kampanyası ve diğer kampanyalardan haberdar olmak, kampanyalara katılmak için Facebook sayfasını beğenmeniz yeterli.