Paykasa Bozdurma

Güvenilir Paykasa bozdurma yapabilmek için Paykasa kartınızda kalan tutarı, herhangi bir siteden Paykasa hesabınıza gelen parayı bozdurarak banka hesabınıza alabilirsiniz. Bazı Paykasa bayilerinde yüksek kurdan bozdurma işlemi için çeşitli şartların olduğu kampanyalar da yapılmaktadır. Kalan limitlerin kullanımına yönelik yönergeleri müşteri temsilcilerinden de öğrenebilirsiniz.

Paykasa bozdurma sistemini kötüye kullanan kişiler tespit edildiğinde kendilerine ödeme yapılmadan Paykasa kartları iptal edilecektir. Bu nedenle gerçekten bozdurma talebiniz olduğunda iletişime geçmeniz gerekiyor.

Paykasa Para Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Güvenilir Paykasa bozdurma, hesabınızda kalan parayı bozdurmak için yapmanız gereken talep oluşturmaktır. Bunun için iletişim formuyla da iletişime geçebilirsiniz ama en sağlıklısı müşteri hizmetleriyle görüşmektedir. Elinizdeki Paykasa kodunu müşteri temsilcisine teslim edip kendi banka hesabı numaranızı bildirmeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra elinizdeki pin kodu iptal edilecek ve belirlenen tutar hesabınıza aktartılacaktır.

Paykasa’dan Bozdurulan Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Paykasa bozdurma talebinizi oluşturduktan sonra birkaç saat içinde paranız hesabınıza aktarılmış olacaktır. Süre uzadıysa müşteri temsilcisiyle tekrar görüşmenizde fayda var. Ödemelerin büyük çoğunluğu 15 dakika içinde gerçekleştirilmektedir.