Paykasa Bozum Sorunu Aşıldı

Paykasa genel merkezinde zaman zaman sistemsel sorunsal yaşandığından Paykasa bozdurma işlemlerinde aksaklıklar olabiliyor. Sistem yeterli ve doğru çalıştığında Paykasa bozdurma işlemleri 15 dakika içinde tamamlanabiliyor. Paykasa bozum sorunu giderildiğinden bozdurma işlemlerinizi yine rahatlıkla yapabilirsiniz. Siteden giriş yaparak bozum talebinde bulunma sisteminde aksaklık olduğunda ise müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşerek talebinizi belirtebilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Nasıl Yapılır?

Sistem aktif çalışıyorken siteye girip Paykasa bozdurma talebini oluşturabilir; 15 dakika paranızı hesabınızda görebilirsiniz ama bozum sisteminde sorunlar olduğunda ya da işleminizi telefonla halletmek istediğinizde müşteri hizmetleri servisini arayarak bozum işlemini başlatabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşerek Paykasa bozdurmak için öncelikle temsilciye elinizdeki 16 haneli Paykasa kodunu bildirmeniz gerekiyor. Ardından temsilci size kart içinde kalan tutarı ve anlık kura göre size ne kadar ödeme yapılacağını belirtiyor. Temsilciye banka hesabı numaranızı verdikten sonra hesabınıza paranızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Önce Paykasa kartınız iptal edilecek sonra banka hesabınıza belirtilen tutar gönderilecektir. Paykasa bozdurma işlemi 15 dakika ile 2 saat arasındaki bir süreçte tamamlanacaktır. Paykasa bozdurma işlemlerinde tutarlar Türkiye hesaplarınıza TL olarak yatırılmaktadır.

Paykasa Bozumu Nereden Yapılır?

Sistem sorun olması halinde bozum için en güvenilir yer müşteri hizmetleridir. Telefonla yapacağınız görüşmelerle işleminiz kısa sürede halledilir. Paykasa bozumu konusunda kampanyalar vaat eden, uçuk miktarlara bozum işlemi yapan Paykasa bayilerine karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Paykasa Bozumunca Sorun Yaşarsanız Ne Yapmalısınız?

Paykasa bozum işlemleri sırasında çok nadir de olsa sistemler sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Paranız uzun bir süre geçmesine rağmen hesabınıza yatmamışsa, yatırılan tutar belirtilen tutardan düşük ya da fazla ise mutlaka müşteri hizmetleri temsilcisiyle iletişime geçmelisiniz. Yaşadığınız bu tür sorunlar kısa sürede halledilebilecek basit problemlerden ibarettir. Her zaman, her konuda Paykasa‘nın önceliği müşterileri olmuştur. Ancak Paykasa bozdurma işlemini kötüye kullananlar, başka hedefleri, düşünceleri olanlar fark edildiğinde bozum işlemine son verilecek ve bu kişilere ödeme yapılmayacaktır.