Paykasa Hemen Kullanın (Satın Alma)

Paykasa satın alma bugün online alışveriş, gerçek dünyanın önüne geçmiş, binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Hemen herkesin evinde yerini alan internet sayesinde alışveriş yapmak çok daha keyifli ve kolay olabilmektedir. Böyle bir durumda kendinizi güvence altına alabilmenizse ekstra önem taşımaktadır.

Paykasa internet alışverişlerinde, harcamalarında akıllara gelebilecek en güvenli yöntem paykasadır. Paykasanın doğrudan gizlilik sağlaması, kullanıcı dostu bir kullanımla kişisel verileri saklı tutması büyük bir avantajdır. Üstelik oldukça basit bir mantığa sahip olduğu için hem kullanıcıların rahat kullanmasını hem de basitçe alım satım yapabilmesini mümkün kılmaktadır.

Paykasa Satın Al

Paykasa satın almak tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır. Bunun için yapmanız gereken ilk iş, alacağınız adrese kaydınızı olmaktır. Kişisel bilgilerinizi soran bir form doldurmanız ve üyeliğinize onay almanız ekstra önemlidir. Bunun için formda dile getirdiğiniz bilgilerin her birinin çok doğru olduğundan emin olmalısınız. Gerektiği gibi doğru bilgileri girdikten sonra tamam diyerek aktive etmelisiniz.

Aktive işlemin arkasından kaydınız tamamlanacak ve dilediğiniz paykasayı kolay şekilde elde edebileceksiniz. En fazla birkaç dakika süren bu işlem, alışverişlerinizde güvenli yolu seçmenizi sağlayacaktır.

Paykasa Nereden Alınır?

Paykasa satışı yapan binlerce site olduğu dikkatinizi çekecektir. Bu noktada özellikle ilk kez alacak olanların temkinli olması çok önemlidir. İlk kez alacağınız için doğru adresi tercih etmelisiniz aksi halde sahte hesaplara paranızı kaptırabilirsiniz.

Doğru site hem paykasa güvencesi veren hem de birçok banka ile rahatlıkla çalışabilen sitedir. Paykasanın anlaşmalı olduğu bankalardan birinde hesabınız varsa hemen para yatırıp dilediğiniz paykasayı satın alabilirsiniz. Birkaç çeşit paykasa olduğu için istediğiniz, ihtiyacınız olanı almaya yönelmelisiniz.

Paykasa Kaç Paraya Alınır?

Paykasa fiyatları değişkendir. Özellikle dövizle ilgili değişim olduğu zaman paykasanın da fiyatında oynamalar olduğu bilinmektedir. Bununla beraber paykasa ile alışveriş yapmanız için yeterli bakiyenizin olduğundan da emin olmalısınız. Yeterince bakiyesi olan paykasayı tercih ettikten sonra parayla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

10 Euro limitli paykasa 82 TL, 15 Euro değerindeki paykasa kart ise 122 TL’dir. En yüksek limitli olan paykasa kart 1000 Euro limitlidir. Bu limitte olan kartı satın alabilmek içinse 6955 TL vermeniz gerekmektedir. Satın alma işlemi tamamıyla kartınızın limitle paraleldir.