Paykasa ile Bitcoin Alımlarına Dikkat

Paykasa bitcoin kullanımının yoğun olduğu alanlardan birinin Bitcoin alımı olduğu biliniyor. Elektronik ödeme yöntemlerinin en popüler olanlarından Paykasa ile Bitcoin alma işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Üstelik banka bilgilerinizi girmeden güvenli bir ortamda ödeme yapabilme şansını da kaçırmamış olursunuz.

Paykasa ile Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin paykasa almak için Paykasa tercih edecekseniz; öncelikle kartınızı alacağınız güvenli bir Paykasa reseller bulmalısınız. Paykasa kartınızı aldıktan sonra 16 haneli kodunuzu Bitcoin alımı sırasında kullanabilirsiniz. Bitcoin alırken dikkat etmeniz gereken aldığınız kuponların Paykasa Bitcoin alımına uygun olup olmadığıdır. Bazı Paykasa kart kodları, Bitcoin alımlarında geçerli olamayabiliyor. Konuyla ilgili Paykasa müşteri hizmetleriyle görülebilirsiniz. Kart satın alırken temsilciye Bitcoin için kullanacağınızı özellikle belirtmeniz yararınıza olacaktır.

Bitcoin Alımında Paykasa Kullanımı

Paykasa Bitcoin ödemeleri yapabilmek için bitcoin alımını hangi siteden yapacağınızı belirledikten sonra sitede Paykasa kartın geçerli olup olmadığını öğrenin. Eğer geçerlilik konusunda bir sıkıntı yoksa Bitcoin alışverişini tamamladıktan sonra ödeme sayfasına geldiğinizde Paykasa seçeneğini tercih ederek ödeme sürecini başlatabilirsiniz. Paykasa kartınız üzerindeki 16 haneli kodu ilgili alana girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girmeden sadece 16 haneli kod ile saniyeler içinde güvenli bir ödeme işlemi yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında işlemi tamamladıktan sonra başarılı olduğunuz mesajını görmeden sayfadan ve siteden ayrılmamalısınız. Ardından Paykasa kartınızın limitini kontrol ederek ödemenin yapılıp yapılmadığını da kontrol edebilirsiniz.