Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası Ocak 2019

Paykasa kart yılbaşı kampanyası Ocak 2019 ile Paykasa kartlı olmak yılın her anında kendinizi özel hissetmeniz için yeterlidir ama yeni yılın heyecanını, güzel bir Paykasa çekilişiyle taçlandırmak daha özel olacaktır.

Paykasa müşterisi olduğunuz için birçok avantaja, güvenli bir ortamda alışveriş yapma imkanına zaten sahipsiniz ama Paykasa’lı olmanın ayrıcalıklarını kampanyalarla, bonuslarla ve çekilişlere daha derinden hissedebilirsiniz. Yapacağınız ödemelerin size ekstra kazanç sağladığını düşünün. Şanslıysanız; almış olduğunuz birçok ürüne yaptığınız ödemelerin üzerinden 1000 Euro kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Paykasa Kart Yılbaşı Çekilişi

Yeni yılın siz uğur getirmesi için bir destek de Paykasa’dan geliyor ve Paykasa müşterilerinin yüzü gülmeye devam ediyor. Paykasa yılbaşı çekilişi gecesi saat 12’de yapılacak çekilişle 250 Euro, 500 Euro ya da 1000 Euro değerinde Paykasa kart kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kazandığınız kuponları yeni yılda, anlaşmalı sitelerden yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Yılbaşı Çekilişine Nasıl Katılabilirsiniz?

Paykasa’nın sadece müşterilerine özel sunmuş olduğu bu çekiliş kampanyasına Facebook üzerinden katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için Paykasa müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Kayıt, şart gerekmeden sadece Paykasa Facebook sayfasını beğenerek çekilişe katılabilirsiniz. Siz sayfayı beğendikten sonra mesaj kutunuza gelecek olan kodu saklamalı ve yılbaşı gecesi çekiliş sonlandığınızda kodu kontrol etmelisiniz. Çekilişi kazanan numaralar gece 12’de açıklanacak ve siz de şanslı kişilerden biriyseniz 250, 500 ya da 1000 Euro değerindeki Paykasa kartlardan birini kazanacaksınız.

Yeni üye olup ilk Paykasa 2019 kart alışverişinizi yaptıktan sonra siz de çekilişe katılabilirsiniz. Paykasa müşterisi olmadan Facebook sayfasını beğenerek çekilişe katılanlar tespit edilip çekilişten çıkartılmaktadır.

Kazanılan Paykasa Kartların Kullanımı

Şanslı kişiler Paykasa kartlarını hemen kullanmaya başlayabilirler. Kaç Euro değerinde Paykasa kart kazanmışsanız; o kadar tutarda alışveriş yapabilir ve ödeme için kazandığınız Paykasa kartın pin kodunu kullanabilirsiniz. Çekilişi kazananlar müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçerek kazandıkları limitleri, kartlarının pin kodlarını öğrenebilir. Kazanılan kartlar, anlaşmalı birçok alışveriş sitesinde geçerli olacaktır. Anlaşmalı sitelerin listesi için de Paykart müşteri hizmetleri temsilcisine danışabilirsiniz.

Paykasa Kampanyalarından Haberdar Olmak için Ne Yapılmalı?

Paykasa kampanyalarından, çekilişlerinden haberdar olmak, sonuç duyurularını vakit kaybetmeden görebilmek için Paykasa sitesine üye olurken E-posta ile kayıt seçeneğini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Facebook sayfasını beğendiğinizde günlük sosyal medya takibini yaparken de güncel kampanyalara dair gönderileri görebilirsiniz.