Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa kredi kartı alabileceğiniz bankalar online alışverişlerinizin ödeme aşamasını kolaylaştıran, en güvenli şekilde ödeme yapmanızı sağlayan Paykasa kartı satın alabilmek için bankalar aracılığıyla ödeme yapmalısınız.

Ödeme yapacağınız bankayı tercih ederken bile çok dikkatli olmalısınız. Anlaşmalı olmayan bankaları bilirseniz; dolandırıcılık sorunlarıyla karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkar çünkü dolandırıcı firmalar, anlaşmalı olunmayan bankalarla, anlaşma varmış gibi göstererek ödeme alıp Paykasa kredi kartı size sunamayacağından mağdur olmakla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Paykasa Kartı Hangi Bankalardan Alabilirsiniz?

Paykasa kartı almak için ödemelerinizi havale, EFT ya da ATM’den ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Paykasa kart alabileceğiniz bankalar ödemesini yapmak için Paykasa Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, ING Bank, TEB Bankası, Denizbank, Vakıfbank, Finansbank, Halkbank bankalarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Garanti bankasıyla da anlaşma vardır ama kart alımlarında hesap numaranızı kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Bu bankalar dışında anlaşmalı olmayan bankaların ATM’lerine gittiğinizde kartsız işlem menüsüne girseniz bile Paykasa ismini göremeyeceğiniz için işleme devam edemezsiniz.

Paykasa Kart için Anlaşmalı Bankalardan ATM ile Ödeme

ATM’den yapılacak ödemelerde bu bankaların ATM’sine gittikten sonra kartsız işlem seçeneğine giderek işleminizi başlatabilirsiniz. İşlemin sonlandığına dair bilgi mesajını ekranda görene kadar ATM önünden ayrılmamalısınız. ATM ile yapılacak ödemelerde banka hesap bilgisine de ihtiyacınız olmayacaktır. Bankaların her birinin kendi prosedürleri gereği ATM işlemlerinden kesintileri olabilir. Ödeme yaparken kesinti olacak tutarları dikkate almayı unutmamalısınız.

Paykasa Kart için Anlaşmalı Bankalardan Havale-EFT ile Ödeme

Paykasa kart için ödemelerinizi yine anlaşmalı bankalarla EFT veya havale işlemi yaparak da gerçekleştirebilirsiniz . Gün içerisinde EFT ya da Paykasa CEPBANK ile ödeme yapmak için Paykasa web sitesini tercih edebilirsiniz. Paykasa web sitesinden ödeme yapabilmek için siteye üye olmanız gerektiğiniz unutmamalısınız. Havale, EFT işlemleri için gerekli banka bilgilerini Paykasa müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcisiyle görüşerek alabilirsiniz.