Paykasa Kuponlarını Kimler Kullanabilir?

Paykasa kuponlarını kimler kullanabilir? Paykasa kartı satın aldığınız zaman size SMS yoluyla ya da web site üzerinden görebileceğiniz bir kod verilecektir. Alışverişlerinizde ödeme yapabilmek için bu 16 haneli koda her zaman ihtiyacınız olacak. Kart limiti bitene kadar aynı kodla aynı karttan ödeme yapabileceksiniz. Paykasa kart kullanımı için belirli şartların sağlanması gerekiyor.

Güvenli ve hızlı online ödemeler için kullanılacak Paykasa kartın, kullanıcı kadar nerede kullanıldığı da önem taşımaktadır. Paykasa kuponlarını satın alan kişiler, kupon kodlarını iyi muhafaza etmelidir. Paykasa Kupon kodunu sadece satın alan kişilerin bilmesi en sağlıklısıdır. Paykasa kupon kodlarını yakınlarınız dahil kimseyle hatta Paykasa müşteri hizmetleri temsilcisiyle bile paylaşmamalısınız.

18 Yaşından Küçükler Paykasa Kuponu Kullanabilir mi?

İnternet ortamında alışveriş yapabilmek, ödeme yöntemlerini kullanabilmek için kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Yasal olarak reşit olmak Paykasa kart kullanımının şartlarından bir tanesidir. 18 yaşından küçükler için sadece reşit olan yakınları Paykasa kart kullanabilir. Paykasa kartın büyük oranda oyun sitelerinde kullanılıyor olması; küçük yaş grubu için yetişkin bir yakını tarafından Paykasa kullanımı uygun kabul edilmiştir.

Paykasa’nın Yasal Olmayan Sitelerde Kullanımı

Yasal olmayan sitelerde alışveriş yapanların Paykasa ile ödeme yapması yasaktır. Bu kişiler Paykasa ile ödeme yapsa bile yaşayacakları mağduriyetlerden Paykasa firması, yetkilileri ve çalışanları sorumlu tutulmayacaktır. Paykasa kartı sadece yasal sitelerden alışveriş yapanlar kullanmalıdır.