Paykasa Kuru Döviz Kuruna Bağlıdır

En iyi Paykasa kredi kart fiyatı? En ucuza Paykasa kart alabilmek döviz kuruna bağlımıdır? İnternet üzerinden herhangi bir ödeme yapmanız gerektiğinde kredi kartı bilgilerinizi girmeniz büyük oranda risk taşımaktadır. Kötü niyetli adresler tarafından bilgiler kaydedilebilmekte ve hatta çalıntı durumları ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey daha güvenli bir sistem bulmaktadır. Bu sistemse tam olarak paykasadadır.

Paykasa internet üzerinden satın alınabilen, Paykasa ön ödemeli sanal kartlardan bir tanesidir. İnternetten doğru adresten kolaylıkla paykasa kart satın alabilirsiniz. Doğru adresi bulduğunuzda bu durum en fazla 5 dakikanızı alacaktır.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kart satın alabilmek için öncelikle satın alma adresine tıklayıp kaydınızı olmalısınız. Daha sonra sitenin müşteri temsilcisini arayıp en güncel paykasa kartları, fiyat ve limitleri hakkında gerekli bilgiyi almalısınız. Arkasından hangi kartı almak istediğinize karar vermelisiniz. Bu noktada ne kadar ödeyeceğim sorusu tamamıyla Paykasa döviz kurlarına bağlıdır çünkü paykasa Euro üzerinden limit bulundurmaktadır.

Paykasa karta karar verdikten sonra kredi kartıyla ödemenizi yapıp kartın sahibi olabilmeniz mümkündür.

Paykasa Kart Fiyatları Ne Kadar?

Paykasa kart fiyatları alacağınız kartın limitine göre değişkenlik göstermektedir. 10 Euro limitli bir kart almak isterseniz 82 TL ödemeniz gerekmektedir. Bunun yerine 15, 20 ya da 25 Euro limitli kartlar almak isterseniz sırasıyla 122, 162 ve 195 TL ödeyebilmeniz mümkün olmaktadır.

Paykasa kartının limitinin biraz daha yüksek olmasını isteyenler 30, 50, 60 ya da 100 Euro limitli kartları satın alabilmektedir. Bu kartlar da 233, 373,455 ve 733 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. En yüksek limitli paykasa kartın sahibi olmak istiyorum diyorsanız 1000 Euro limitli karta 6955 TL ödemeniz gerekmektedir.

Paykasa Fiyatları Neden Değişken?

Paykasa kartları uzun süre sabit fiyatlar üzerinden satılmamaktadır çünkü doğrudan döviz kurlarıyla ilgili çalışmaktadır. Euro’nun değişimine bağlı olarak kartların limitleri de değişmektedir. Kartların limitlerinin karşılığı TL olarak alınsa da Euro ile alındığı için dövizde oynama olduğu zaman paykasa fiyatlarının da değişebildiği bilinmektedir. Bu bakımdan gündemde meydana gelen büyük değişiklikler, döviz kurlarını etkilemekte ve paykasa fiyatları da bu durumdan payını almaktadır.