PaysafeCard

PaysafeCard nedir, satış noktaları nerelerdir, PaysafeCard satın alarak online alışveriş yapabilir, faturalarınızı ödeyebilir ve mobil ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

İnternet ve teknolojinin gelişmesi sonucu artık her şey elimizin altındadır. Faturalar, alışverişler ve diğer birçok işlemleri internet sayesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Ancak bu durumda güvenlik azaldığı gibi kötü niyetli kişilere de fırsat kapısı açmaktadır. Bu yüzden ön ödemeli sistem olan PaysafeCard, internette yapacağınız tüm ödemelerinizde %100 güven ve garanti sağlamaktadır. Dünyanın birçok e-ticaret sitelerinde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz PaysafeCard kartları, kolay ödeme sisteminin yanı sıra hızlı ve güvenli olması sebebiyle tercih edilmektedir. Kredi kartı gibi kullanabileceğiniz PaysafeCard sistemi, birçok limitli seçenekleri ile tek kullanımlık kartlar satın alarak daha güvenli bir şekilde internet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Merkezi Birleşik Krallık olan PaysafeCard, Paysafe Holding firması tarafından kurulmuş, güvenli ve özel sistemi ile onlarca ülkede kullanılmaktadır. Türkiye’de de sıklıkla kullanılan PaysafeCard kartı, özellikle yurtdışında bulunan e-ticaret sitelerinden ucuz ve toptan alışveriş yapanlar için birebirdir. Bu yüzden PaysafeCard Türkiye hizmeti açılmış ve birçok satış noktaları olan bayi sitelerinden satışı da yapılmaktadır. Ancak bu konuda güvenilir PaysafeCard sitesinden almanızda yarar var. Paykasa mobil sitemiz Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden bir tanesi olurken, 7 gün 24 saat canlı destek hizmetimiz sayesinde bütün isteklerinizi anında yanıtlamaktayız. Dilediğiniz PaysafeCard limitleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra PaysafeCard canlı destek ekimize bildirmeniz ve ödemenizi anlaşmalı bankalar üzerinden yapmanız yeterlidir. Kart bilgilerini ve PaysafeCard nasıl kullanılır gibi detaylı canlı destek ekibimiz detayları ile beraber müşterilerimize bilgi vermektedir.

PaysafeCard para yatırma işlemi için PaysafeCard anlaşmalı bankalar kullanarak kredi kartı, havale, EFT ya da mobil ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek ekibimiz tarafaından 16 haneli PaysafeCard PIN kodunuzu temin edebilecek ve dilediğiniz gibi online ödemelerinizde güvenle kullanabileceksiniz.