Skrill

Skrill nedir, Skrill para çekme işlemi nasıl yapılır, Skrill cüzdan ile ödeme seçeneklerini kullanarak güvenilir bSkrillir alışveriş yapabilir ve para çekme para yatırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Skrill, internet üzerinden online ödemeler ve para transferi için kullanılmaktadır. Tamamen güvenli olmasından dolayı tercih edilen Skrill, eski adı ile bilinen Moneybookers, hem yurtdışında hem de yurtiçinde güvenle kullanabilmenizi sağlamaktadır. Skrill cüzdan olarak kullanabileceğiniz sanal banka da diyebileceğimiz Skrill sayesinde e-ticaret sitelerinde güvenle alışveriş yapmanızı ve online oyunlarda da para yatırmanızı sağlamaktadır. Skrill sistemi kolay arayüze sahip olmasının yanı sıra hızlı kullanımı sayesinde onlarca ülkede rağbet görmektedir. Ülkelerden ülkelere elektronik ortamda güvenle para gönderebileceğiniz Skrill için üyelik açmanız yeterlidir. Tamamen ücretsiz bir şekilde üyelik açabileceğiniz Skrill sitesinde dilediğiniz ödeme seçenekleri ile cüzdanınıza para ekleyerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Skrill sisteminin üst kuruluşu Optimal Payments olurken, merkezi ise Londra’dır. Uluslararası hizmet veren Skrill, son zamanlarda da Türkiye’de sıkça kullanılan popüler ön ödemeli güvenli sistemlerden bir tanesidir. Skrill Türkiye sayesinde ülkemizden güvenle anlaşmalı bankalar üzerinden para yatırabilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Skrill anlaşmalı bankalar olarak Türkiye’de bulunan birçok bankaları kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan canlı destek hizmetinden bu ve diğer merak ettiğiniz her konuda bilgiyi 7 gün 24 saat alabilirsiniz. Skrill para yatırma seçeneğinden havale, EFT, mobil ödeme ya da kredi kartı ile Skrill hesabınıza para yatırabilirsiniz. Dilediğiniz gibi online ödemelerde güvenle kullanabileceğiniz Skrill cüzdanınızı ayrıca online oyunlardan kazandığınız paraları Skrill hesabınıza çekebilirsiniz. Skrill para çekme ile banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Skrill sitesine giriş yaptığınız zaman dilediğiniz gibi elektronik cüzdan olarak kullanabilir, döviz kurlarından bile yararlanabilirsiniz. Skrill hesabı açtıktan sonra merak ettiklerinizi Skrill canlı destek hizmetine sorabileceğiniz gibi ödemeleriniz otomatik bir şekilde cüzdanınıza yansıdığını hatırlatalım. Skrill ile alışveriş yapabilir, diğer birçok online ödemelerden güvenle yararlanabilirsiniz.