SMS Sistemi Hakkında Bilgilendirme

Firmaların tanıtımlar, kampanyalar ve duyurularla ilgili mesajları müşterilerine göndermesi son dönemde oldukça popülerdir. Birçok müşteri kampanyalardan bu şekilde haberdar olmayı tercih ettiğinden uygulama talep olmaksızın başlamaktadır. Paykasa da müşterilerine güncel kampanyaları, politika güncellemelerini, duyurularını, çekiliş haberlerini vermek için SMS göndermektedir. Paykasa ile ilgili mesajlar almak istemiyorsanız; dilerseniz SMS gönderimini birkaç saniyelik bir işlemle iptal edebilirsiniz.

SMS Sistemi İptali Nasıl Yapılır?

Paykasa tarafından gönderilen mesajların altında yazan Paykasa SMS sistemi iptal etme yönergelerini uygulayarak mesaj almayı sonlandırabilirsiniz. Bu şekilde sistem sonlandırmayla ilgili bir sorun varsa müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşerek de SMS sistemi iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Sistemi Nasıl Aktif Edilir?

Size Paykasa güncellemeleriyle ilgili mesajlar gelmiyorsa ya da daha önce SMS sistemini iptal ettiyseniz ve mesajları tekrar almak istiyorsanız; SMS sistemini aktif etmeniz gerekecektir. Kampanya duyurularını mesaj olarak almak istiyorsanız; müşteri hizmetleri temsilcilerine talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.