TillCard

TillCard nedir, TillCard kart nasıl satın alınır ve fiyatı nedir, TillCard kartı kullanarak anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden para çekme ve para yatırma gibi online ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Merkezi Kıbrıs olan TillCard, güvenli ön ödemeli sanal kart sistemine sahip olan kaliteli bir hizmettir. Güvenilir ve kaliteli hizmeti ile satın alacağınız tek sefer kullanımlık sanal kartlar sayesinde dilediğiniz online alışveriş ve online oyun sitelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. TillCard kartı için resmi sitesinden, satış noktalarından ya da bayilerinden satın alabilirsiniz. Ancak satın alacağınız bayinin tescilli TillCard bayi sitesi olduğuna emin olmanızda yarar var. Tek sefer kullanılan ve limit bittiğinde üstüne kontör ya da bakiye gibi para eklenemeyen TillCard kartları sayesinde gönül rahatlığıyla satın alabilir ve internette kullanabilirsiniz. Kredi kartlarından farkı olmayan TillCard kartlarını kullanırken aynı kredi kartları gibi yararlanabilirsiniz. Tek farkı ise karşı tarafa kredi kart ya da kişisel verileriniz gönderilmemektedir.

TillCard ile alışveriş deneyimi daha güvenli olduğu gibi kolaylıkla TillCard para yatırma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz ödeme seçeneklerinden yararlanarak bayi ya da satış noktalarından satın alabilirsiniz. TillCard Türkiye sayesinde birçok site açılsa da güvenilir TillCard sitelerinden satın almaya özen göstermelisiniz. Özellikle tescilli TillCard bayi sitelerine inanmalı, tescili olmayanlardan ucuz TillCard kartları satanlardan uzak durmalısınız. Bu siteler arasında Paykasa mobil sitemiz yıllardır güvenilir bir şekilde hizmet verirken, TillCard anlaşmalı bankalar üzerinden kolaylıkla ödeme yapmanızı sağlamaktayız. Ödeme seçenekleri arasında dilediğinizi seçebildiğiniz gibi havale, mobil ödeme, EFT ve kredi kartları ile TillCard kartları satın alabilirsiniz.

TillCard kartlarının üzerinde kredi kartları gibi kart numarası ve kodları yer aldığından dolayı dilediğiniz e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz. Özellikle Türkiye’de yurtdışı online alışveriş siteleri tercih edilirken, güven sorunu olmaması açısından ön ödemeli kartlar tercih edilir. Bu kartlardan bir tanesi de TillCard olurken, TillCard limitleri arasından dilediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz.