Trustly

Trustly nedir, Trustly kart ile anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden para çekme, para yatırma ve mobil ödeme yöntemlerini kullanarak online alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Trustly, internet üzerinden yapacağınız online ödemeleri güvenli hale getiren tamamen yasal bir elektronik cüzdandır. İnternette milyonlarca kişi alışveriş yapmaktadır. Fakat bu durum bazen hiç güvenli olmadığını belirtelim. Bu noktada kredi kartı ya da banka kartı vermek istemeyenler için kurulan Trustly, 135 çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılan Trustly, 2008 yılından bu yana lisanslı, yasal, güvenli ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Trustly ile internet ödemeleri daha güvenli hale gelirken, merak ettiklerinizi ya da sormak istediğiniz Trustly canlı destek hizmetine dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Trustly Türkiye sistemi son zamanlarda popüler olduğu kadar online alışveriş ve oyunlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Trustly anlaşmalı bankalar üzerinden güvenle para yatırabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza para transferi dahi sunabilirsiniz. Türkiye’de özellikle yurtdışı online ödemeler için güvenli ön ödemeli sistem aranırken, Trustly bu konuda kullanıcılara gereğinden fazlasını yapmaktadır. Trustly ile alışveriş deneyiminin yanı sıra anlaşmalı bankalar üzerinden Trustly para yatırma hizmetini yapabileceğiniz gibi Trustly para çekme hizmetini de kullanarak kazandığınız paraları banka hesabınıza transfer edebilirsiniz. Özellikle Trustly sitesinde Trustly hesaplar arası para transferi de sıklıkla kullanılırken düşük komisyonu sayesinde bazı bankalara göre tercih sebebidir. Bu sayede bakiye yüklediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde karşı tarafa her hangi bir kart ya da banka gibi bilgileri vermeden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetin gelişmesi sayesinde birçok toptancı ve satıcı e-ticaret sitelerine yönelse de kullanıcılar güven sorunu yaşamamak adına Trustly gibi ön ödemeli kartları tercih edebilir. Trustly hesabınıza para yatırdıktan sonra dildiğiniz gibi online ödemeler kullanabilirsiniz. Trustly sayesinde milyonlarca kullanıcı güvenle online ödemelerini gerçekleştirirken, sizlerde sitemizden yararlanarak bu fırsatı kullanabilirsiniz.