Ukash

Ukash nedir, Ukash kart nasıl satın alınır, fiyatı nedir, Ukash kart bayiliği nasıl alınır ve online ödeme sistemini kullanarak para çekme ve para yatırma işlemlerini yapabileceğiniz bir ödeme yöntemidir.

Ukash, 2005 tarihinde yatırımcı olan William Scott tarafından kurulmuştur. Ukash Birleşik Krallık’ta kurulmakla beraber eskiden güvenlik şirketi olarak hizmet vermekteydi. Güvenlik konusunda tecrübeli olmasından dolayı ön ödemeli sanal kartlar arasından en güvenilir sistemlerden bir tanesidir. Ukash sistemi sıkı güvenliğe sahip olurken, ATM makinalarından bile para çekme olanağı tanımaktadır. Bunun için özel şifreye sahip olacağınız gibi güvenliği üst düzey şeklinde tasarlanmıştır. Ukash kartı talep etmek için resmi siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Burada ücretsiz bir şekilde Ukash üyelik açarak bu talebi oluşturabilirsiniz. Ukash limitleri olarak yatırdığınız para kadar limiti kullanıcı belirlemektedir. İnternet üzerinden kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi vermeden güvenle ödemelerinizde Ukash kartını kullanabilirsiniz.

Onlarca ülkede hizmet sunan Ukash Türkiye hizmetine de başlayarak son zamanlarda popüler sanal kart sistemlerinden bir tanesidir. Milyonlarca kullanıcı dünya üzerinde özellikle güvenliği üst düzey olmasından dolayı tercih edilirken, onlarca ülkede birçok Ukash bayi ve satış noktaları da yer almaktadır. Ancak bu bayilerden alışveriş yapmadan önce tescilli olup olmadığına dikkat etmeli ve sadece güvenilir Ukash sitelerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Resmi sitemizden gerçekleştirebileceğin kart alımları arasında Ukash kartları da dâhildir. Ayrıca 7 gün 24 saat Ukash canlı destek hizmeti de verdiğimiz gibi merak ettiğiniz her şeyi istediğiniz zaman sorabileceğinizi unutmayın. Sitemizden alacağınız tüm kartlar anında anlaşmalı bankalar üzerinden ödenebilir ve canlı destek hizmetinden anında talep edebilirsiniz.

Ukash para yatırma seçeneği ile kolaylıkla para yatırabileceğiniz gibi Ukash anlaşmalı bankalar üzerinden güvenle işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ukash sayesinde online ödemeleriniz daha güvenli hale gelirken, özellikle Türkiye’de bulunan kişiler yurtdışından alışverişlerini daha güvenli bir şekilde yapabilmektedir. Ukash kartları üzerinde kredi kartı gibi CVV, 16 adet kart numarası ve son kullanma tarihi mevcuttur.