WebMoney

WebMoney nedir, kullanımı nasıldır, WebMoney cüzdanı oluşturarak kredi kartınızla para çekme, para yükleme ve para yatırma nasıl yapılır, online ödeme yöntemlerini kullanarak güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz.

WebMoney, internetten güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan tecrübeli, köklü ve kaliteli çevrimiçi sanal cüzdan sistemlerindendir. 1998 tarihinde Rusya’da kurulmuş olan WebMoney, genel merkezi başkent Moskova şehrinde yer almaktadır. Kolay, hızlı ve güvenli ödeme yöntemi ile onlarca ülkede kullanılan WebMoney cüzdanı, yurtdışı ya da yurtiçinde para transferi ya da online ödemeler olarak güvenle kullanılmaktadır. Özellikle WebMoney Türkiye hizmeti açılmasından bu yana kullanıcılar yurtdışında yer alan e-ticaret sitelerinden daha güvenli alışveriş yaparken, uluslararası para transferlerini de düşük komisyonla rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ücretsiz bir şekilde WebMoney üyeliği açabileceğiniz gibi WebMoney üyesi olan herkese ücretsiz para transferi de yapabilirsiniz. Genel olarak uluslararası para transferinde aldığı komisyondan bahsedecek olursak %7 gibi bir rakam ortaya çıkacaktır.

İnternetten yapacağınız online alışveriş, oyunlar, kripto para alımları ve para transferlerini WebMoney ile yapabilirsiniz. Ayrıca karşı tarafa kredi kartı ya da banka verilerinizi hiçbir şekilde vermeden güvenle gerçekleştirmenizden dolayı milyonlarca kişi WebMoney tercih etmektedir. WebMoney üyelik açma hizmetinden ücretsiz yararlandıktan sonra WebMoney para yatırma seçeneği ile cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz. WebMoney sitesine yapacağınız yatırımlar anlaşmalı bankalar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. WebMoney Türkiye ile ülkemizden WebMoney anlaşmalı bankalar aracılığıyla kolaylıkla para yatırabilirsiniz. Kullanıcılarına sunduğu güvenli hizmetten memnun kalan milyonlarca kişinin yanı sıra Türkiye’den de birçok kişi güvenle WebMoney hizmetini tercih etmektedir. Ayrıca online oyunlardan ya da para transferlerinden gelen paraları banka hesabınıza aktarmak için WebMoney para çekme hizmetinden yararlanabilir, düşük komisyon ile paranızı çekebilirsiniz.

Yurtdışında ve yurtiçin WebMoney ile alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilir, ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Düşük komisyonu ile en çok tercih edilen ön ödemeli sistem olan WebMoney, onlarca ülkede yasal bir şekilde hizmet etmeye devam etmektedir.